Sieva mani un dēlu pameta dēļ mīļākā, atņēma man visu atstājot tikai parādus un ŠO!

Es biju laimīgi precējies ar Elēnu 7 gadus. Mums bija viss, liela māja, laba mašīna, motocikls, brīnišķīgs dēls. Mums bija viss, ko vien mēs gribējām. Es strādaju labā darbā, mēs varējām atļauties visu. Mēs mīlējām viens otru ļoti. Bet pēc 7 gadu ilgas kopdzīves, viņa kādu dienu mainījās uz visiem simts… Es viņu vairāk nepazinu.

Kad es jautāju viņai, kas ir noticis, viņa atbildēja, ka problēmas darbā. Es tam ticēju, ziniet, es viņu mīlēju un laikam mīlu vēl joprojām, ka man pat negribējās patiesībai acīs skatīties. Viņa pret mani bija sākusi izturēties ļoti vēsi, kad jautāju kaut ko, tad vienmēr bļāva virsū, pēc viņas skatiena varēja manīt, ka viss ko es daru – kaitina viņu.

Kādu dienu es atnāku no darba un viņa saka man, ka vēlas sev mašīnu, man ir mašīna, bet viņai neesot – viņa arī grib. Piedāvāju viņai visādus variantus, neteikšu, ka izvēlējos tieši lētākos, nē! Es viņai piedāvāju diezgan jaunas mašīnas, kuru vērtība bija liela. Viņai nekas nepatika. Teica, ka izvēlēšoties pati un tad pateiks man.

Bija jau pagājusi nedēļa, man bija izkritis no galvas tas mašīnas jautājums, es par to nedomāju. Biju darbā viņa man piezvana un saka, ka esot atradusi, kas viņai patīk un atsūtīja man sludinājumu Facebookā. Maigi izsakoties biju nelielā šokā – Volvo 13 tūkstoši eiro vērtībā!

Lasi arī: Šī sieviete 14 gadus pēc kārtas ir stāvoklī bez apstājas: viss sākās, kad viņai bija tikai 13 gadi

Nē, nedomājiet – es neesmu skops, bet vai jūs varētu atļauties uz sitiena nopirkt tādu auto? Es arī nevarēju, kaut gan alga man ir laba. Viņa man teica, ka auto gribot un man vairāk nav izvēles. Devos ņemt līzingā mašīnu, a kas man atlika? Es taču viņu mīlu.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru