Negaidīti atrastas lietas bin Ladena datorā satricināja visu pasauli: diezgan negaidīti

Pārsteidzoši liekas tieši video. `Al-Kaidas` vadonim bija liela anime kolekcija, kas ietvēra sevī arī tādus slavenas multfilmas, kā Naruto, Bleach, Final Fantasy un Devil May Cry. Datorā bija pat `Toms un Džerijs`, `Dzenis Vudijs` un `Šreks`.

Uz terorista cietā diska tika atrasts arī liels daudzums video ar vīrusiem. Pats smieklīgākais ir tas, ka datorā atradās pat 28 video pamācības kā adīt un tamborēt.

 

Lasi arī: Bezpajumtnieks no Stokholmas atklāti stāsti kur un kā bezpajumtnieki nodarbojas ar seksu!

Pārsteidz arī spēļu emulatoru un automātu kolekcija, piemēram Nintendo DS un liels daudzums spēļu priekš tām. Starp tām var atrast arī patiesi leģendāras lietas. Šo sarakstu papildina arī japāņu erotiskās spēles.

Protams, ka viss bija pirātisks, pat antivīrusu programma – bin Ladens deva priekroku `Kaspersky`. Tika atklāts arī tas, ka teroristam piederēja populārā ciparu distribūcijas servisa `Steam` profils.

 

Lai kā arī mums negribētos, bet vajadzētu piebilst, ka terorista datoru varēja izmantot arī viņa ģimene – sieva un bērni. Tas padara bin Ladena personību mazliet garlaicīgu, bet tāda ir realitāte.

Lasi arī: 70 gadus krūze nostāvēja Aušvicas muzejā, līdz tās apakšdaļa nokrita. Lūk, kas atklājās iekšpusē

Pats vērtīgākais atradums bija bin Ladena dienasgrāmata, kurā bija teksti par situāciju pasaulē. Tika atrastas arī dažādas modernizētu ieroču shēmas un fotogrāfijas.

 

Lasi arī: VIDEO: sabiedrība šokā; Guntis Skrastiņš pensijā aiziet kā nabagmājā

 

 

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru