Gandrīz 60 gadus sieviete neko nezināja par savu vīru. Bet jaunākās ziņas visus padarīja mēmus!

Marija Zlatiča ir parasta vientuļa pensionāre, kas dzīvo Serbijas nomalē. Viņai ir 86 gadi un vairs nav neviena piederīgā. Šķita, ka Mariju dzīvē vairs negaidīs nekādi pārsteigumi. Bet nesen ar viņu norisinājās neticams notikums, kas kļuva zināms tālu aiz Serbijas robežām.

 

Tomēr vispirms atgriezīsimies tālā pagātnē un īsumā izstāstīsim Marijas dzīves gājumu. Kad viņai bija divdesmit gadu, viņa satika puisi no cita ciema vārdā Momčilo Zlatičs. Starp viņiem izveidojās romantiskas attiecības, un drīz abi apprecējās.

 

1956.gadā jaunajam pārim radās iespēja pamest Dienvidslāviju. Labākas dzīves meklējumos viņi emigrēja uz otru pasaules malu – Austrāliju. Kādu laiku viņiem bija jāpierod pie jaunās kultūras, taču pamazām viss viņu dzīvē sāka uzlaboties.

Bet pusotru gadu pēc emigrācijas Marija saskārās ar grūtu pārbaudījumu. Sieviete uzzināja, ka viņas māte ir smagi slima un viņai nepieciešama pastāvīga aprūpe. Tāpēc Marija nekavējoties devās atpakaļ uz Dienvidslāviju, lai rūpētos par sasirgušo.

 

Marija bija vienīgais bērns ģimenē, bet viņas tēvs jau sen bija miris. Tāpēc visas rūpes par paralizēto māti gūlās uz Marijas trauslajiem pleciem. Viņa nevarēja atstāt slimo māti vienu, tāpēc palika pie viņas Dienvidslāvijā. Tikmēr Marijas vīram Austrālijā klājās labi. Viņš nevēlējās pārtraukt uzņēmējdarbību šajā valstī un palika dzīvot tā dēvētajā Zaļajā kontinentā.

Lasi arī: Vīrietis pamanīja ūdenī ātri peldošu pudeli. Kad viņš saprata, kas par lietu, viņa mati sacēlās stāvus

Sākumā Marija un Momčilo aktīvi sarakstījās, bet laika gaitā abi sāka pamazām atsvešināties viens no otru. Galu galā viņus šķīra desmitiem tūkstošu kilometru, un katrs no viņiem dzīvoja savu dzīvi. Pēc pāris gadiem laulāto sarakste gandrīz pilnībā izbeidzās.

 

Marija uzzināja, ka Momčilo ir atradis sev citu sievieti. Tāpēc viņai vairs nebija iemesla atgriezties Austrālijā, un pēc mātes nāves viņa turpināja dzīvot viņas mājoklī.

 

Vairāk nekā piecdesmit gadu Marija neko nezināja par savu vīru. Viņu sasniedza tikai kaimiņu baumas. Līdz viņai nonāca ziņas, ka laulātais kļuvis par miljonāru, bet viņa tām neticēja. Turklāt viņa nevēlējās apspriest savu bijušo dzīvesbiedru.

 

Marijas kaimiņi 2011.gadā uzzināja, ka Momčilo ir miris. Un, lai arī Marija nemaz nepretendēja uz mantojumu, kaimiņi nolēma, ka visam jānotiek taisnīgi.

Kāds gan bija vispārējais pārsteigums, kad izrādījās, ka mirušais Marijai bija novēlējis gandrīz miljonu Austrālijas dolāru!

 

Visiem par izbrīnu Marija neparasti mierīgi izturējās pret šīm ziņām. “Man nav vajadzīga nauda. Man ziemai pietiek ar maizi, ūdeni un malku,” pauda mūsu stāsta varone.

 

Divreiz nedomājot, viņa sadalīja mantojumu starp kaimiņiem un paziņām. “Nauda mani vairs nepriecēs. Galu galā es pat nezinu, kam es to varu tērēt. Bet īsta laime ir apzināties, ka Momčilo atcerējās mani visu mūžu! Es domāju, ka viņš mani jau sen ir aizmirsis,” akcentēja Marija.

Šajos vecās sievietes vienkāršajos vārdos slēpjas dziļa patiesība. Un, ja tevi aizkustināja viņas piedzīvotais, tad pastāsti saviem draugiem šo pārsteidzošo stāstu.

 

Avots: chudesa.site

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru