Kamēr es gulēju uz trīnīšu saglabāšanu dzemdību namā, vīrs no manis izšķīrās

Kijevas iedzīvotāja Irina atradās sarežģītā situācijā: aprūpēt mazuļus viņai palīdzēja tikai 70 gadus vecā māte

Kāpdama pa diezgan stāvajiem vecās mājas pakāpieniem uz ceturto stāvu, es nodomāju: “Šeit ar vienu bērnu būtu grūti iziet, lai dotos pastaigāties, bet kā gan var nokāpt un uzkāpt ar trim mazuļiem un ratiņiem?” Irina pagaidām pat nedomā par šo problēmu. Viņa ieradās no dzemdību namā pirms mēneša, bet vēl nekad nebija vedusi savus bērnus ārā.

Skapis, televizors un dīvāns vienā istabā, gulta, uz kura noguldīti trīs bērni, citā. Uz naktsgaldiņa ir tīri autiņi. No balkona paveras kapsētas “panorāma”. Uz griestiem ir plankumi – dzīvoklim vairāk nekā vienu reizi bija appludināti griesti.

Irina pati piezvanīja FACTS redakcijai, mierīgā balsī sakot: “Mans vīrs mani pameta ar trim bērniem. Es nevaru noformēt dzimšanas apliecības vai savākt dokumentus, ar kuru palīdzību es varētu saņemt naudu bērniem … Un nav absolūti neviena, kas man palīdzētu. Baidos, ka pati netikšu galā.”

Pēc šo vārdu dzirdēšanas nebija iespējams neapmeklēt šo daudzbērnu ģimeni. Kā izrādījās, Irina izmisumā zvanīja ne tikai mums, bet arī televīzijai.

“Es vienmēr gribēju trīs bērnus, bet lai starp viņiem būtu pāris gadu atšķirība.”

Lasi arī: Seksapīla reitings: Top – 5 sieviešu biksītes, kuras visvairāk patīk vīriešiem

Kas man lika pievērsties avīzēm un televīzijai? Tikai bailes, saka 34 gadus vecā Irina. – Piena man praktiski nav, tāpēc bērni jābaro ar maisījumu. Pārtikai es tērēju 250 grivnas nedēļā. Un tas, kamēr bērni vienlaikus ēd 50 gramus. Bet tie pieaug, katru dienu vajadzēs arvien vairāk piena, kas nozīmē, ka pārtikas pirkšanas izmaksas palielināsies.

Tas pats attiecas uz autiņbiksītēm: tagad mēs dienā lietojam apmēram piecas autiņbiksītes vienam mazulim. Lai nopirktu uz akciju nedēļā, es iztērēju 600 grivnas. Un es vēl neesmu saņēmusi ne santīma no naudas, kas paredzēta no valsts, piedzimstot bērniem. Vīrs nepalīdz…

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru