Komunālais blūzs. Kā mēs pārmācījām skopu kaimiņieni, kurai patika lietot svešas mantas

Mēs dzīvojam komunālā dzīvoklī četrām ģimenēm. Tikai pāri bez maziem bērniem. Visi normāli cilvēki, neviens trūkumu necieš. Bet ir viena kaimiņiene, patoloģiska skopule: viņai patiešām patīk ietaupīt uz visu un prieka pēc izmantot svešas mantas.

Ir apnicis lamāties ar viņu, nepalīdz itin nemaz.

Nolēmām kaimiņieni pārmācīt.

Kad pārējie divi pāri uz visu vasaru devās pie radiem, un mēs uz nedēļu gatavojāmies braukt ceļojumā, mēs skopulei sagatavojām kolosālas “lamatas”, lai atradinātu no negantajiem paradumiem.

Nažus iesmērējām ar plānu visasāko piparu ekstrakta kārtiņu, mutes skalošanas līdzekļa vietā ielējām stikla tīrītāju, trauku mazgājamā līdzekļa vietā – tualetes tīrīšanas līdzekli, skūšanās putu vietā – putas plastmasas pulēšanai, veļas mašīnas tvertnē iebērām pulveri, kas nokrāso apģērbu zaļā krāsā, konjaku ledusskapī nomainījām pret 85% spirtu, kas sajaukts ar tēju, tualetes papīru apmēram pusotra metra garumā uzmanīgi izritinājām, nedaudz pārkaisījām ar sarkanajiem pipariem un satinām atpakaļ, šķidrās rokas ziepes nomainījām pret rozā antifrīzu, pulveri krāsainai veļai – pret balinātāju, bet sūkļus apavu tīrīšanai iesmērējām ar mašīneļļu.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru