Man 63, vīram – gandrīz 70. Nesen mēs iesniedzām šķiršanos pēc 35 gadu kopdzīves, jo viņš atrada jaunības mīlu

Nesen man palika sešdesmit trīs gadi, mans vīrs ir sešus gadus vecāks. Un mūsu ģimenē notika bēdīgs pavērsiens – mēs šķiramies. Esam nodzīvojuši kopā trīsdesmit piecus gadus. Cienījams periods.

 

Īpaši nestrīdējāmies, dzīvojām ļoti mierīgi un labi. Un tagad saņemu šādas ziņas. Uzreiz pēc Jaunā gada mans vīrs mani pagalam satrieca.

 

Bet stāsts bija tāds. Meita ar ģimeni aizbrauca uz siltajā zemēm un atveda mums kaķi vārdā Kotofejs. Es ar prieku pieņēmu pūkaino mīluli. Pēc dažām dienām mans vīrs sāka stāstīt, cik viņam ir garlaicīgi un vientuļi. Gribot doties apciemot sava tēva kapu. Man nebija nekas iebilstams, taču es arī negribēju kaķi nodot svešās rokās. Tā arī mans laulātais lepnā vientulībā devās pie radiem dzimtajā pilsētā.

Lasi arī: “Kad ieraudziju Lindu Leen es gandrīz noģību …” Linda Leen pārsteidz fanus ar jauno izskatu

Viņš atgriezās mājās pēc nedēļas un teica, ka šķiras no manis. Izrādījās, ka viņa dzimtajā pilsētā mitinājās viņa bijusī mīlestība, kuru viņš sastapa pirms iepazīšanās ar mani. Viņai tagad ir sešdesmit astoņi gadi, pirms trim gadiem viņa kļuva par atraitni. Un lūk, pirms dažiem mēnešiem šī sieviete internetā atrada manu glīto vīrieti un sāka viņam rakstīt asarainas ziņas, atzīstoties, ka viņš ir visas viņas dzīves mīlestība. Un viņš kā dzinējsuns nekavējoties devās pie viņas.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Līga</cite>

  Jā, tāda ir dzīvē, es viņu atlaistu,bet šķiršanos nedotu un pateiktu katru nedēļu,lai brauc pie manīm palīdžet mājas darbos un uz ģimenes pasēdēšanām. Drīz vien viņš tad atgrieztos ģimenē.

 • <cite class="fn">Sandra</cite>

  Nodzīvot visu mūžu laimīgi kopā, lidz nāve šķir, kā to zvēram laulībā, ko slēdzam Laulības brīdī, ir ļoti liela Dieva Svētiba.Cilvēks bez Dieva palīdzibas var arī nespēt, jo visi mēs esam vāji, grēcīgi, un trakakais ir tad kad kad zūd attiecibas un pāris paliek savā dzīve kā kaimiņi , tad varbūt labak katram savu ceļu iet nevis būt un mocīties.Un gadiem nav nozīmes.Cilveks, vienslga , cik viņam gadu, Vēlas būt Laimīgs.

  • <cite class="fn">Valdis</cite>

   Dzīvē notiek visādi,man pēc 40 gadu laulības nācās katram iet savu ceļu un gadiem te galīgi nav nozīmes ,laikam ir tāda lieta kā liktenis un to grozīt reizums nav iespējams
   Mīļās sievietes , attiecības ir galvenais laulības stūrakmens,ja nav attiecību nav nekā ,tā ir tikai kaimiņu būšana

 • <cite class="fn">Esaaa</cite>

  Stulbums. Lai iet. Vēl koferi palīdzētu iznest un degvielu mašīnā ielietu.

  Precējusies esmu teju tik 3 gadus, bet zinu kopā esam no tīneidžera gadiem līdz saviem tūlīt 30.
  Gadās bieži, ka sievietes arī pacieš visādas cūcības, bet katram sevis cienošam cilvēkam jānosprauž sev pieņemamas un veselīgas robežas,lai laikus pamanītu un attiecīgi rīkotos, ka kaut kas nav riktīgi.

  Mūsu vienīgā un lielākā laikmeta problēma savstarpējās attiecībās ir dikten švaka komunikācija – nerunāšana un ignorēšana(gan cilvēka,gan problēmu)

Pievienot komentāru