Piemiņas laukumā izbūvēts veloceliņš

Informāciju sagatavoja Sigita Znotiņa, Sabiedrisko attiecību speciāliste Ventspils pašvaldības P/i “Komunālā pārvalde”.

Turpinot attīstību pie veloceliņu tīkla izbūvi Ventspilī, Ostas ielas Piemiņas laukumā šodien tika izbūvēts jauns apvienoto gājēju un veloceliņa seguma posms 60m garumā.

Lai iedzīvotājiem vecpilsētā būtu vieglāk un ērtāk pārvietoties ar velosipēdiem un bērnu ratiņiem, Ventspils pašvaldības iestāde “Komunālā pārvalde” pilsētas labiekārtošanas ietvaros šonedēļ īstenoja veloceliņa bruģakmens seguma izbūvi 60m garumā, kā ietvaros tika apvienots esošais veloceliņa segums no “Ceļojošās govs” turpinājumā uz Ziemas ostu.

Šoruden jauns veloceliņa posms tika izbūvēts arī Bērzu ielā, posmā no Ganību ielas līdz Zvaigžņu ielai, ielas pārbūves ietvaros izbūvējot apvienoto velobraucēju un gājēju celiņu 300m garumā. Ventspilī kopējais gājēju un velosipēdistu ceļš ir sasniedzis jau 63,39km garumu, kas ir otrs garākais veloceliņu posms Latvijā aiz Rīgas. Ventspils pilsēta turpinās darbu pie veloceliņu attīstību pilsētā, tādejādi tuvāko gadu laikā plānojot sasniegt garāko gājēju un veloceliņu posmu Latvijā.

Papildu informācija:

Sigita Znotiņa,

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ventspils pašvaldības

P/i “Komunālā pārvalde”

sigita.znotina@ventspils.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru