Redzot, kā 16 gadus veca meitene gatavojas nolēkt no tilta, vīrietis steidzās palīgā. Notikušo viņš aizmirst nespēj joprojām

Zviedrijas iedzīvotājs Martins Kvistroms brauca ar velosipēdu pāri tiltam, kad pēkšņi ieraudzīja šo 16 gadus veco meiteni. Pēcāk notikušo viņš aprakstīja sociālās saziņas vietnē “Facebook”.

 

“Šodien notika kaut kas briesmīgs. Manā acu priekšā pusaudze gandrīz zaudēja dzīvību. Braucu ar velosipēdu, kad pēkšņi uz tilta ieraudzīju 16 gadus vecu meiteni. Viņa nepārprotami gribēja lēkt lejā. Es piebraucu pie viņas ar maksimālo ātrumu un kliedzu: “Stop! Ko tu dari?!” “Es tūlīt lēkšu lejā!” viņa atbildēja.

 

Man izdevās laicīgi piebraukt līdz nožogojumam un notvert viņu aiz vidukļa. Viņa karājās manās rokās, un zem mums, kaut kur tālu lejā, bija ūdens. Es sasprindzināju visus spēkus un centos viņu atvilkt atpakaļ, kaut arī viņa visiem spēkiem pretojās.

 

Mierīgā balsī es viņai pateicu pirmo, kas man ienāca prātā: “Mans brālis izdarīja pašnāvību pirms 23 gadiem, tāpēc es vairāk neļaušu to izdarīt kādam citam. Es nevaru ļaut tev nodarīt to pašu cilvēkiem, kuri tevi mīl. Es zinu, ka tev tagad ir šausmīgi grūti, bet tici man, kļūs vieglāk”.

 

Viņa pretojās, atteicās kāpt atpakaļ uz tilta, kliedzot: “Es gribu mirt!

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru