Šī ģimene zaudēja trīs bērnus autokatastrofā. Bet pēc sešiem mēnešiem notika brīnums!

Amerikāņu pāris Lorija un Kriss Kobli kopā ir piedzīvojuši milzīgas sāpes un ciešanas. Viņi dzīvoja laimīgi, kamēr kāda traģiska diena visu mainīja: mamma ar bērniem brauca vieglajā automašīnā, kad tajā ietriecās milzīgs kravas auto.

 

Lorija neatceras tās dienas notikumus. Par to, kas notika tālāk, viņa zina tikai no citu cilvēku stāstītā. Sieviete un viņas bērni tika nogādāti dažādās slimnīcās, un viņas vīrs sievietei pastāstīja, ka visas viņu atvasītes viens pakaļ otram nomira. Kamēr ASV tieslietu sistēma centās atrast piemērotu sodu kravas automašīnas vadītājam, Koblu ģimenē notika brīnums.

  1. gada maijā Koblu ģimeni satrieca traģēdija. Trīs bērnu māte Lorija Kobla brauca kopā ar mazuļiem, kad viņas mikroautobusā ietriecās kravas automašīna, kurā atradās 20 tonnu elektronikas. Viņas bērni – 5 gadus vecā Kaila, 4 gadus vecā Emma un 2 gadus vecā Keitija – drīz nomira slimnīcā no gūtajām traumām. Savukārt pati Lorija nemaz neatceras visu, kas notika pēc sadursmes – par sekām viņai pastāstīja vīrs.

 

Kravas automašīnas vadītājs Horhe Migels Romero, kurš iepriekš jau vairākkārtīgi bija saņēmis sodus par braukšanas ātruma pārsniegšanu, tika apsūdzēts par slepkavību bez iepriekšēja nodoma.

Pēc negadījuma pāris mēģināja ietekmēt to kompāniju politiku, kuras saviem kravas automobiļiem algo līdzīgus autovadītājus.

 

“Šajā nozarē vadītājam maksā par nobrauktajiem kilometriem. Tas rada reālas briesmas visiem satiksmes dalībniekiem, jo ​​kravas automašīnu braucējs vadīs transportlīdzekli pat noguris un miegains,” pauž Kriss Kobls.

Turpinājumu lasi nākošajā lapā…

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru