Somijā katra grūtniece no valsts saņem šādu kasti. Tās saturs nevar nepriecēt!

Somijā ir kāda ļoti interesanta un patīkama tradīcija. Katra sieviete pirms dzemdībām saņem no valsts īpašu kasti, kas pilna ar dažādiem pārsteigumiem, vēsta vietne misstits.co.

 

Kastēs ir pilns komplekts, kas nepieciešams, lai rūpētos par jaundzimušo: autiņbiksītes, zīdaiņu krekliņi, rāpulīši, siltas drēbes, krēmi, salvetes, barošanas pudelīte, zīdeklis un citas noderīgas lietas.

 

Šāda kaste nākamajiem vecākiem ir patiesa laime – viņi uzreiz saņem visu nepieciešamo saviem mazuļiem, kas nozīmē mazākus tēriņus bērniņa pirmajos dzīves mēnešos.

 

Turklāt uzņēmīgas jaunās māmiņas izmanto arī pašu kasti. Ja tajā ievieto matraci un segu, sanāk īsta zīdaiņa gultiņa.

 

Tradīcija pasniegt topošajiem vecākiem šādu dāvanu kasti no valsts radās jau 1938. gadā, un sākumā tā bija paredzēta tikai ģimenēm ar zemiem ienākumiem.

 

Bet mūsdienās šī velte pienākas ikvienai topošajai māmiņai, kura gaida savu pirmdzimto, neatkarīgi no viņas ģimenes stāvokļa, reliģijas, pārticības vai profesijas.

Lasi arī: Agrāk es speķi ieraugot vaibstījos, bet izmēģinājusi šo recepti ēdu pilnu muti!

 

VIDEO:

 

Nebūtu slikti,ja tādu kastīti dotu arī Latvijā ,ne? Izsaki savas domas komentāros!

Avots: misstits.co.

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Eriks.</cite>

    Nu ir laiki pienakusi.Mani vecaki pasi pirmslaikus visu sagadaja,un es tiesi ta pat visu saviem spekiem sagadaju.Kas tagad nekais.Drazies uz nebedu,vel tevi apdavina,sanem dasnus pabalstus,un pec tam bernu pamet novatra.Si pasaulite ir galigi nojugusies.Labaka gadijuma iemet sile kur vinu slimnicas masas savac.Cik pretiga ir si jaunatne.Pasi par sevi pat nav spejigi,ne padomat,ne parupeties.

Pievienot komentāru