Vīrietis pamanīja ūdenī ātri peldošu pudeli. Kad viņš saprata, kas par lietu, viņa mati sacēlās stāvus

Taivānā kāds vietējais zvejnieks kārtējo zivju medību laikā pamanīja peldam dīvainu priekšmetu. Vīrietim bija interesanti uzzināt, kas tas ir. Viņš ieskatījās ciešāk – tas, ko viņš ieraudzīja, izraisīja pilnīgu šoku un šausmas!

 

Gaosjunas pilsētas iedzīvotājs Kuo Ļiao makšķerēšanas laikā uzgāja dīvainu pudeli, kas ļoti ātri pārvietojās pa ūdeni. Vīrietis bija ļoti pārsteigts, jo laiks bija mierīgs un upē nebija absolūti nekādas straumes. Viņš nolēma noskaidrot, kas ir šis dīvainais priekšmets, kas kavēja mierīgo makšķerēšanu. Sadabonot pudeli, viņš ieraudzīja, ka pie tās piesiets liels bruņurupucis!

Acīmredzot kāds ļaunprātis bija izmantojis silikona līmi, lai pielīmētu pudeli pie bruņurupuča bruņām. Zvejnieks pielika lielas pūles, lai norautu pudeli, kas stingri turējās pie bruņurupuča apvalka.

 

Vīrietis pastāstīja, ka bruņurupucis, visticamāk, jau ilgu laiku peldējis ar plastmasas pudeli uz bruņām, jo gan pudele, gan bruņurupucis bija stipri apsūnojuši.

Var pieņemt – tā kā bruņurupucis visu laiku atradies virs ūdens, jo pudele to turēja, dzīvnieks nespēja iegūt sev pārtiku. Tas ir ļoti skumji – šāda attieksme pret bezpalīdzīgu dzīvnieku ir ārkārtīgi ļauna!

Zvejnieks teica, ka, atbrīvojot bruņurupuci no pudeles un ielaižot to ūdenī, viņš pamanījis, ka pagājis zināms laiks, līdz rāpulis pieradis peldēt bez pudeles un palēnām iegremdējies ūdenī.

Lai arī vīrietim tajā dienā neizdevās noķert nevienu zivi, viņš bija gandarīts, ka izdarījis labu darbu.

 

Kuo cer, ka šis stāsts mudinās cilvēkus izturēties pret dzīvniekiem citādi – izrādīt rūpes un palīdzību, nevis kaitēt.

 

Avots: chudesa.site

 

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru